Vánoční romantika Bavorska a Tyrolska, zámek Ludvíka II., vá

cena od 3 506 Kč termín: 9.12.2017 délka: 2 dní (zájezd č. 481501)

2 - denní zájezd

Mýty a mystika krále Ludvíka II. patří k nejkrásnějším zajímavostem Bavorska. Navštívíme oblíbená místa v adventním čase, kde budeme vnímat nejlépe královu záhadnost, ale i zimní nádherné Alpy, tradiční architekturu. Projdeme se starobylým Kufsteinem a navštívíme adventní Innsbruck.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa : Trasa A - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), HK, PCE, Holice (Chrudim),
V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚ
Trasa L - Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová
+ České Budějovice

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z republiky v nočních až časných ranních hodinách (dle míst nástupů). Kolem 11 hodiny příjezd do bavorského přístavního městečka PRIEN, na břehu CHIEMSEE, největší bavorské jezero s řadou ostrovů. Odtud odplujeme lodí na ostrov HERRENINSEL, prohlídka slavného zámku Ludvíka II. HERRENCHIEMSEE, jenž je replikou Versailles, překrásné interiéry a francouzská zahrada. Pokračujeme na ostrov FRAUENINSEL s půvabným vánočním trhem, který patří k nejromantičtějším z celého Německa. Můžeme se těšit na příjemnou adventní procházku, na vánoční dobroty, punč, umělecká řemesla, dřevořezbu aj. Jako speciální lahůdka rybářů z ostrova se nabízejí rybí speciality. V podvečer procházka starobylým městem KUFSTEIN na německo-rakouské hranici s fascinující kulisou stejnojmenné pevnosti nad městem. Na mnoha místech města se tu konají tradiční vánoční trhy s místními produkty. Večer ubytování v hotelu.
2. den:Po snídani hlavní metropole Tyrolska INNSBRUCK a jedno ze sídelních měst Habsburských císařů. Nespočet fantastických stavebních skvostů – Hofburg a Hofkirche se sochami Habsburských panovníků, barokní Helblingův dům, Zlatá stříška nebo zámek Ambras. V době Adventu je historické centrum města proměněno v jeden velký vánoční trh s úchvatnou světelnou výzdobou. Přímo z města je možno vyjet lanovkou na vrchol Hungerburg s překrásným výhledem na město a taktéž vánočním trhem. Odpoledne WATTENS – muzeum SWAROVSKI. Nevšední zážitek spojený s možností nákupu nevšedních vánočních dárků. Návrat zpět do ČR v pozdních večerních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

3 590 Kč
Základní cena od 3 590 Kč

Adventní Bavorsko a Tyrolsko

Rakousko, Hofburg
Mýty a mystika krále Ludvíka II. patří k nejkrásnějším zajímavostem Bavorska. Navštívíme oblíbená místa v adventním čase, kde budeme vnímat nejlépe královu záhadnost, ale i zimní nádherné Alpy, tradiční architekturu. Projdeme se starobylým Kufsteinem a navštívíme adventní Innsbruck.
termín: 9.12.2017 délka: 2 dny
6 114 Kč
Základní cena od 6 114 Kč

Waldhotel Seefeld

LastMinute
Rakousko, Seefeld
Hotel ideální pro cyklistiku a pěší tůry. Na okraji města s krásným panorama. Poloha: v blízkosti slavného Rosshütte, pěší zóna a Olympic centrum cca 800 m. Vybavení: hotel disponuje 41 pokoji, restaurací, barem, společenskou místností, výtahem, úschovnou kol a vybavenou dílnou. 2 patrová kuchyň s mikrovlnou…
termín: 21.10.2017 délka: 5,8 dní
1 680 Kč
Základní cena od 1 680 Kč

Hotel Tautermann v Innsbrucku

Rakousko, Tyrolsko
Hotel leží jen cca 700 m od centra a má klidnou polohu. V hotelu je recepce, wi-fi za poplatek, jídelna, parkoviště. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, kabelovou TV, fén. Snídaně jsou formou bufetu. Poznámky : po celou sezonu minimální počet nocí 1 a nástupní dny na ubytování každý den.
termín: 21.10.2017 délka: 2,3,4,5,6,7,8 dní

Nabízí

DATOUR s.r.o.

DATOUR s.r.o.

Kpt. Bartoše 499
53009 Pardubice
telefon: 466413650

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Graz 15 °C
Innsbruck 13 °C
Klagenfurt 13 °C
Linz 13 °C
Salzburg 14 °C
Tulln 14 °C
Vídeň 15 °C
Zell Am See -4 °C
Zeltweg 10 °C

Základní informace

Rakousko

Rakousko
Hlavní město: Vídeň
Počet obyvatel: 8 230 692
Měna: EUR
Rozloha: 83,851
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://rakousko.vasezajezdy.cz/zajezdy/tyrolsko-vanocni-romantika-bavorska-a-tyrolska-481501/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://rakousko.vasezajezdy.cz